Youtube Facebook Twitter

wirtualny spacer
ROYAL HOTEL ****     ul. Szpitalna 93, 05-160 Modlin
PolskiEnglishDeutschFrançaiseрусский

Organizacja spotkań biznesowych pod Warszawą

Dogodne położenie w odległości 1 kilometra od Portu Lotniczego Modlin sprawia, że nasz Hotel często odwiedzają przedstawiciele środowisk biznesowych. Staramy się zapewnić im jak najwyższy komfort pobytu, oferując szereg atrakcji.

Royal Hotel to właściwe miejsce na organizację firmowych imprez integracyjnych, Christmas party, szkoleń czy warsztatów strategicznych dla menedżerów. W naszych progach odbywają się również posiedzenia Zarządów i Rad Nadzorczych.

Udostępniamy na wynajem kilka sal konferencyjnych i bankietowych, gwarantując dogodne warunki dla każdego rodzaju spotkań. Dysponujemy kilkoma salami w których możemy pomieścić do 1000 osób. Największa sala jest przeznaczona dla nawet 500 osób. W zależności od potrzeb dostosowujemy ofertę do potrzeb organizatora.

Wszyscy Goście mogą skorzystać z opcji noclegu. Proponujemy usługi przywozu specjalnym Shuttle Busem wprost na/z lotniska Modlin. Istnieje też możliwość skorzystania z naszego parkingu hotelowego (klienci parkingu otrzymują zniżki na posiłki w hotelowej restauracji).

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wypoczynkowej!
img
1 -alt2 -alt3 -alt -alt -alt
poprzedni
następny