Youtube Facebook Twitter

wirtualny spacer
ROYAL HOTEL ****     ul. Szpitalna 93, 05-160 Modlin
PolskiEnglishDeutschFrançaiseрусский
pokój

Konferencje w okolicach Warszawy od 79 zł za osobę

Hotel Royal oferuje organizację konferencji w okolicach Warszawy od 79 zł za osobę. Naszym gościom udostępniamy kilka pomieszczeń o różnej wielkości, dzięki czemu łatwo mogą wybrać salę odpowiadającą ich potrzebom. Jesteśmy elastyczni, dlatego kwestie wynajmu i zakresu obsługi są przedmiotem indywidualnych ustaleń z organizatorem konferencji. Możemy zapewnić gościom nocleg w elegancko zaaranżowanych neobarokowych pokojach oraz pełne wyżywienie w naszej wysmakowanej hotelowej restauracji.
Oferujemy wynajem sal konferencyjnych o różnej wielkości. Posiadamy salę Oficerską, która pomieści do 20 osób, dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku seminariów o bardziej kameralnym charakterze. Dla wydarzeń planowanych na kilkaset osób możemy zaś zaproponować sale Carską, która pomieści do 200 osób. Zapewniamy kompletne wyposażenie w postaci nagłośnienia, projektorów oraz innych urządzeń multimedialnych.
W Hotelu Roayal znajduje się również Oranżeria o powierzchni 300 metrów kwadratowych, która będzie idealnym miejscem do organizacji targów, wystaw oraz wielu innych wydarzeń. Duża przestrzeń ekspozycyjna zapewni szerokie możliwości w zakresie aranżacji, a piękny widok rozpościerający się za oknami będzie stanowił doskonałe tło dla przygotowywanej imprezy.