Youtube Facebook Twitter

wirtualny spacer
ROYAL HOTEL ****     ul. Szpitalna 93, 05-160 Modlin
PolskiEnglishDeutschFrançaiseрусский

Informacje o Hotelu Royal

Hotel Royal w Nowym Dworze Mazowieckim to wyjątkowe miejsce z unikalną atmosferą, położone w odległości 1 kilometra od Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. W historycznym otoczeniu Twierdzy Modlin podejmujemy Gości czyniąc starania, by na każdym kroku czuli naszą troskę o wysoką jakość i komfort pobytu. Dobrze rozumiemy potrzeby wszystkich Przybyszy i cieszymy się, że możemy być im pomocni.

W Hotelu organizujemy wydarzenia specjalne, takie jak seminaria czy warsztaty dla Klientów instytucjonalnych. Naszą specjalność stanowi organizacja spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji. Prowadzimy wynajem sal konferencyjnych w których jednorazowo może przebywać nawet kilkaset osób.

Mile widziani są również Klienci prywatni, chcący zaczerpnąć weekendowego wypoczynku. Staramy się sprostać indywidualnym potrzebom, prowadząc organizację wesel i innych imprez okolicznościowych (np. chrzty, pierwsze komunie). Dodatkowych wrażeń i atrakcji dostarczy Państwu nasza wyśmienita kuchnia wraz z najlepszą w okolicach Modlina Restauracją Napoleon.

Goście Royal Hotelu potwierdzają, że doznania związane z tym miejscem sprzyjają powrotom. Mamy nadzieję, że zainteresujemy Państwa naszymi możliwościami.

Pozostajemy do Państwa usług.
Do zobaczenia w ROYAL HOTEL ****

Z wyrazami szacunku,
kierownictwo ROYAL HOTEL ****
img
1 -alt2 -alt3 -alt6 -alt -alt -alt -alt -alt -alt
poprzedni
następny